بدنت رو بشناس

بارها و بارها گفته شده است که پیشگیری بهتر از هر درمانی است.چه برای یک درمان ساده مثل سرماخوردگی و چه درمان های پیشرفته مثل سرطان.بله.درست است.پیشگیری سرطان.پیشگیری از سرطان هم راه و روشی دارد که ما میتوانیم انجام دهیم و سلامتی خود را تضمین کنیم.

طب آنکو بیش از یک سال است که در حوزه درمان سرطان برای بیماران مبتلا به سرطان فعالیت میکند و ما با ایجاد این راه کار تصمیم گرفتیم بجای درمان سرطان،پیشگیری از سرطان را در دستور کار خود قرار دهیم تا همه بتوانیم زندگی سالم و زیباتری در کنار هم داشته باشیم..برای تحقق این امر شرکت طب آنکو ضمن قرارداد با معتبرترین آزمایشگاه های شیراز،پویش بدنت رو بشناس را فعال کرد و ما بر آن هستیم که همه ما با شناخت بهتر بدن خود،در جلوگیری از سرطان نقش مهمی را ایفا کنیم .

cancer

چرا غربالگری؟

جالب است این را بدانید که مسئله های بزرگ راه حل های ساده ای دارند.غربالگری سرطان یکی از همین راه حل های ساده برای مسئله بزرگی همچون بیماری سرطان است. غربالگری یک روش ساده جلوگیری و تشخیص زودهنگام سرطان است اگر در خانواده درجه یک خود سابقه سرطان را دارید باید به صورت دوره ای غربالگری را انجام دهید از طرف دیگر اگر سابقه ای سرطان در خانواده شما وجود ندارد بهتر است با مشاوره پزشک تست غربالگری انجام شود.

غربالگری پروستات

یکی از موارد شایع سرطان در بین مردان،سرطان پروستات است .با تست غربالگری سرطان میتوان به راحتی از آن جلوگیری کرد.

می خواهم غربالگری شوم

بهترین سن برای غربالگری پروستات 45 سال است.از علائم و نشانه مهم پروستات میتوان به بی اختیاری در ادرار و مدفوع،اختلال در شروع تخلیه ادرار،قطع ادرار یا اختلال در تخلیه کامل مثانه،فشار کم با منقطع ادرار یا تکرر ادرار را نام برد.اگر به سن 45 سالگی رسیده اید و یا علائم بالا را در خود مشاهده کرده اید همین الان غربالگری کنید.

غربالگری پستان(سینه)

سرطان سینه یکی از شایع ترین سرطان در بین زنان است و تست غربالگری سینه به صورت دوره ای و مدام میتوان از وجود آن جلوگیری کرد.

می خواهم غربالگری شوم

بهترین سن برای غربالگری سینه 40 سال است اما در صورت داشتن سابقه خانوادگی بهتر است از سن 20 سالگی یه صورت سالیانه آن را انجام دهید.از علائم سرطان سینه میتوان به وجود علائمی همچون تورم،قرمزی،افزایش اندازه یا تغییر در شکل پستان،تغییر ظاهر نوک پستان ها،احساس درد کلی در هر بخش از پستان و احساس وجود گره یا توده در درون یا سطح پستان اشاره کرد.برای بررسی سینه های خود بهتر از به جلوی آینه رفته و با دست سینه های خود را بررسی نمایید.پس برای مطمئن شدن بهتر است هرچه سریعتر خود را غربالگری نمایید.